KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tuschteckningar 6227150
nr 622 7150
Tuschteckningar
12 st, i tavelram, Signerade, 57x100
Utrop:
300 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 1 februari 2010
kl 19:53:34
300 kr
350 kr
1.100 kr
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
1.000 kr